MBK Open To Work
28 Ekim 2022
ChemSem
11 Aralık 2018
Savunma sanayi, otomotiv, polimer, seramik, metal, kompozit, kimya ve cam sektörlerinin dev firmalarını bir araya getirecek olan etkinlik için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Her geçen gün değişim geçiren teknolojileri başarı ile üretim sürecine dahil eden firmaları ve deneyimli konuşmacıları sayesinde hem teknik bilgi donanımı hem de kariyer basamaklarında atılacak olan doğru adımların tayin edilmesine katkı sunacak kariyer etkinliğidir. Etkinlikte yer alan konuklara; alanlarında uzman konuşmacılar eşliğinde katılımcı firmaların üretim süreçlerini ve geliştirilen son teknolojileri dinleme imkanı sunacak bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Malzeme Günleri'20 etkinliği boyunca oturumların dışında fuaye alanında bulunan şirket stantlarını inceleme, işe alım, staj konuları hakkında detaylı bilgileri edinme, mülakat deneyimi yaşama, firma yetkililerine akademik hayatta başarılı olmanın ipuçlarını sorarak eğitim hayatına yön verme imkanlarını sunacaktır. Mesleki donanımın incelikleri açısından her sorunuza gerekli cevabı bulabileceğiniz Malzeme Günleri’20 etkinliğinde aynı zamanda ülkemizin her köşesinden ağırladığımız lise ve üniversite öğrencileri ile tanışma fırsatıyla sosyal ağınızı genişletme imkanı tanıyacaktır.

Katılım gösteren her dinleyicinin hem eğlenmesi hem de öğrenmesi amaçlanan Malzeme Günleri'20 etkinliği interaktif oturumları, sürpriz çekilişleri ile sizlerin karşısına çıkacak! Malzeme Günleri’20 etkinliği herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.

2 - 3 Mart 2020'de Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinliğimiz için kayıt olabilir, hem kariyeriniz hem de sosyal ağınızı genişletebileceğiz en doğru etkinlikte yerinizi alabilirsiniz!


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.