Sponsorlarımız

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en genç ve aktif kulüplerinden biri olan Malzeme Bilimleri Kulübü, bu sene de teknik geziler, seminerler, paneller, yarışmalar ve projeler düzenleme hedefiyle çalışmalarına başladı. Bu noktada sponsorlarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz ortak çalışmalar hem kulübümüz adına hem de bize sponsor olan veya olacak olan firmalar adına çok büyük önem taşıyor.

Sponsorlarımız

Gizem Frit 1979 yılından günümüze kaplama malzemeleri ve renklendirici pigment üretimi yapmaktadır.  Firmanın ürettiği ürünler, Sac, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Dokum, Seramik karo, Vitrifiye, Porselen, Medikal Porselen ve Cam gibi malzemelerin dekoratif ve korunma amaçlı olarak kaplanmasında kullanılmaktadır. Ayrıca üretilen inorganik pigmentler ile bu ürünlere renk verilmektedir. Hizmet verdiği sektörlerde yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da sektör lideri olan Gizem Frit üretimini 5 kıtada 50 ye yakın ülkeye ihraç etmektedir.

The roots of today’s Schoeller Textil AG are anchored in an environment of new beginnings. The 1860s saw the emergence of such organizations as the Swiss Red Cross and such architectural achievements as the Gotthard Tunnel. This pioneering age also saw the establishment of our company.

In 1868, Rudolph Schoeller moved from Breslau to Zürich and set up Switzerland’s first worsted yarn spinning mill in Schaffhausen with the name ”Schoeller & Söhne,” the origin of today’s Schoeller Textil AG

Eczacıbaşı Topluluğu, yapı ürünlerinde, seramik sağlık gereçleri, armatür, seramik kaplama ürünleri, banyo ve mutfak mobilyaları, banyo küvetleri, derz dolgu ve yapıştırıcılar, kaplama ve izolasyon malzemeleri üretim, pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Yapı Ürünleri Grubu, mutfak ve banyo tasarımı alanlarında da uzmanlaşmış bulunuyor.

Grup kuruluşları, yapı gereçleri alanında ülke için birçok “ilk”i gerçekleştirdi. 1958’de Kartal’daki seramik tesislerinde başlayan üretim, dünyanın en gelişmiş seramik tesislerinden birisi olan Bozüyük seramik kompleksinin tamamlanmasıyla birlikte artarak devam ediyor. Grup, VitrA , Artema, İntema, Burgbad, Villeroy & Boch (karo) ve Engers markaları ile iç ve yabancı pazarda edindiği önemli konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Ulaşım Sponsoru

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.