Malzeme Günleri

00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


 

Heyecanla beklenen Malzeme Günleri’21 kayıtları başladı!
15 – 16 – 17 Mart 2021’de tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğimize kayıt olarak, hem kariyerinizi hem de sosyal ağınızı genişletebileceğiniz en doğru etkinlikte yerinizi alabilirsiniz!

Savunma sanayi, otomotiv, beyaz eşya, polimer, seramik, metal, kompozit, kimya ve cam sektörlerinin dev firmalarını bir araya getirecek  etkinliğimiz için heyecanlı bekleyiş başladı.  Malzeme Günleri, malzemenin geleceğine yön veren firmaları ve deneyimli konuşmacıları sayesinde hem teknik bilgi donanımı hem de kariyer basamaklarında atılacak olan doğru adımların tayin edilmesine katkı sunmaktadır. Etkinlikte yer alan konuklara; alanlarında uzman konuşmacılar eşliğinde katılımcı firmaların üretim süreçlerini ve geliştirilen son teknolojileri dinleme imkanı sunacak bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Malzeme Günleri’21 etkinliği boyunca oturumların ardından farklı günlerde başlatılacak online fuaye ve vaka çalışmalarına katılabilirsiniz. Online Fuaye ile alanında bulunan şirket stantlarında ilgili firmanın İnsan Kaynakları departmanı yetkililerinden işe alım, staj konuları hakkında detaylı bilgileri edinme, mülakat deneyimi yaşama, firma yetkililerine akademik hayatta başarılı olmanın ipuçlarını sorarak eğitim hayatına yön verme imkanlarını sunacaktır. Vaka çalışmaları ile katılımcıları sektörün içinde yaşanan sorunlar ile karşılaştırarak çözüm üretme yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Mesleki donanımın incelikleri açısından her sorunuza gerekli cevabı bulabileceğiniz online gerçekleşecek Malzeme Günleri’21 etkinliğine ülkemizin her köşesinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım gösteren her dinleyicinin hem eğlenmesi hem de öğrenmesi amaçlanan Malzeme Günleri’21 etkinliği interaktif oturumları, sürpriz çekilişleri ile sizlerin karşısına çıkacak!

Malzeme Günleri’21 etkinliğimiz herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır!
*Etkinlik hakkındaki detaylar ve oturuma katılım linkleri bu mail adresi üzerinden iletilecektir.

Geçtiğimiz yıllarda Malzeme Günleri

Malzeme Günleri'20 Ekibi
Kale Seramik
TUSAŞ
TPI Composites
Lincoln Electric
Gizemfrit
ASAŞ Alüminyum
ASAŞ Alüminyum
Şişecam
FNSS
Eaton
Torreceid
TOFAŞ
Kale Seramik Standı
Röportaj
Gizemfrit Sohbeti
Gizemfrit Standı
Malzeme Günleri Ekibi
Malzeme Günleri Ekibi
Hocalar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.